Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Internet, síť, volný čas a zábava

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Adventury, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry a tak dále.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Prapory českých měst, multimédia, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, kuriozity, Velikonoční motiv, odkaz, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, Poker karetní hra, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, linky, zdroje informací

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Hlášky, úsloví, myšlenky, přísloví, motta, výroky, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, úsloví, myšlenky, přísloví, motta, výroky, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o zlu, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o neštěstí, moudra o dětech od různých známých osobností.

Informace, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, výukové pomůcky, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Dopravní značky, Databáze osobností Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázek modré vajíčko, URL, pro děti, Seznam souborových přípon

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Louisiana, Delaware, Massachusetts, Nebraska, Kentucky, Connecticut, Iowa, Maryland, Severní Karolína, Idaho, Vermont, Arkansas, Pensylvánie, Ohio, Minnesota, Rhode Island, New Hampshire, Nevada, Nové Mexiko, Illinois, Missouri, Oklahoma, Jižní Dakota, Washington, Tennessee atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svícen, Adventní kalendář, Pastýř, Láska nebeská, Kavkazská jedle, Adventní svícen, Kameňák, K Vytisknutí, Desktop, Ježíš Kristus, Recepty, Smrk, Anglicky, Jedle, Vánoční filmy, Kuba, Osvětlení, Vánoční stromeček, Řetězy, Mrazík, Lindt, Vánoční koule, Staroměstské náměstí, Neviňátko, K Tisku, Vánoční tapety, Anděl, Jídlo, Štóla, Vídeňský punč, PF apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Pozadí na tablet - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. lze použít v phablet, PC, počítač, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, smartphone, notebook, tablet, monitor a pro operační systémy Android, Linux Fedora, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Slackware, Linux Mint, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows Me. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, rostliny, hudební tapety, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, dopravní prostředky, zvířata, psi a štěňátka, voda a bubliny, wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1920x1200, 1024x768, 2560x2048, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1920x1080 Full HD, 800x600, 768x1024, 1280x800, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1536x864, 1800x1440, 1152x1920, 393x786 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Wallpapery do mobilu, internetové stránky, Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké, Vlajky měst České republiky, weby, hyperlinky, Přáníčko k Velikonocům, Super online hry zdarma, zeměpis, info, Vlajky států USA

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, politici, lékařství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, národnost, rodinné vztahy, záliby, umělci, vlastnosti, osobnosti, žurnalisté a novináři, politika, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, přezdívky, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Anekdoty, kameňáky, vtipy, fóry, ftipy, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, kameňáky, vtipy, fóry, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O manželství, O Slovácích, O ekonomech, O mužích, O škole, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O důchodcích, Frky ze života, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Omalovánky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: zábava, Přehled zkratek a akronymů, Životopisy osobností, Velikonoční wallpaper s dekorací, Online adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro kluky, Online tetris hry zdarma, Staré hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, Full HD wallpapers na PC

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, politici, lékařství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, národnost, rodinné vztahy, záliby, umělci, vlastnosti, osobnosti, žurnalisté a novináři, politika, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, přezdívky, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Orlík, Francouz, Druhá světová válka, Herec, Stoletá válka, NHL, Fotograf, Máj, Textařka, HIV pozitivní, Pittsburgh Penguins, Zpěvačky, Žijící, Architekt, Novinář, Vojáci, Sochař, Královna, KHL, Češi, Normalizace, Poprava, Rakušan, ČSSD, Závodník, Lord, Politik, Čech, Mim, Esejista, Slovák, Ital, Renesance, Čeští králové, Kladno apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Full HD wallpapers na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro tablet, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, monitor, PC, počítač, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, OSX, Windows 10, Windows 98, Slackware, Java ME, Windows Me, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 7, Android. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, free wallpapers, hmyz a pavouci, fantasy, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, zvířata, Rally, závody aut, nature - příroda, ptáci, fraktály, motorky, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 1440x2560, 1920x1080, 1366x768, 1280x1024, 1600x900, 1920x1200, 1280x854, 412x846, 800x600, HD 1280x720, 360x720, Full HD 1080x1920, 1440x960, 768x1024, 2160x3840 atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: počítače, Vánoční web, A, A, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Obrázky zdarma, Onlinovky zdarma, Vlajky států USA, F, humor, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online omalovánka zajíčci, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo jsou to ti homosexuálové?: „Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Obrázek kuřátka s vejci
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Desktop computer wallpapers
Odkazy na zajímavé weby
París Saint-Germain F.C.
Tipy na Partnerské weby
Dětské omalovánky
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčko Mám čest být vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky