Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Arizona, Alabama, New York, Maine, Oklahoma, Washington, Wyoming, Jižní Dakota, Minnesota, Texas, Kansas, Kentucky, Iowa, Florida, Wisconsin, Colorado, Delaware, Connecticut, Pensylvánie, Severní Karolína, Kalifornie, Idaho, New Jersey, Utah, Maryland atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, hyperlinky, F, F, Thierry Henry, webovky, volný čas, Tapety na plochu PC, Vše o pomlázce, doporučujeme, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty zdarma ke stažení, internet

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Akční gamesky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, online html5 hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Deskovky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Farmářské hry apod.

Rčení, přísloví, hlášky, motta, úsloví, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Rčení, přísloví, hlášky, motta, úsloví, aforismy, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o člověku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o manželství od různých známých osobností.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční koledy, Písnička, Schleich, Vánoční tapety, Televize, Drážďany, Vánoční stromek, Perníčky, Adventní svícen, Zima, Vánoční svařák, Štědrý den, Vánoční koule, Anglicky, Strom, Jarmark, Štóla, Vídeň, Historické ozdoby, Vídeňský punč, Špalda, Cesmína, Kinder, Jmenovky, Plocha, Santa, Tablet, Linecká kolečka, Koledy, LED svíčky, Adventní kalendář apod.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Keywords:Webové online hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Křesťanské omalovánky k vytištění, pro dospělé, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Full HD wallpapers na PC, Lady Gaga, Životopisy osobností, internetové stránky, Online hry pro děti zdarma

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: multimédia, Online vánoční magazín, R, Obrázky k vybarvení, Hry pro nejmenší online, zdroje informací, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Taylor Swift, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vánoční magazín, Kliparty pro Office

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Vánoční magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štóla, Kinder, Text, Vánoční trhy, Historické ozdoby, Květiny, Svíčky, Vídeňský punč, Vánoční hvězda, Blahopřání, Vosí hnízda, Kapr, Štědrý večer, Santa, Jídlo, Kameňák, K Vytištění, Přáníčko, Jmenovka, Filmy, Přání, bezlepkové cukroví, Dia, Jedle, SMS, Vánoční pozadí, Špalda, Borovice, Dárky, Kuba, Vánoční ubrusy apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, náboženství a křesťanství, cestování, účetnictví, počítače, nástroje, bankovnictví, kultura, jídlo, psychologie, matematika, ekonomie a ekonomika, fyzika, zkratky, internet, školství, hardware, stavebnictví, příroda, zločin a právo, literatura, český jazyk, chemie, lékařství a medicína atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, monitor, tablet, mobilní telefon, smartphone, PC, ultrabook, phablet, mobil, notebook, počítač a pro operační systémy Slackware, FreeBSD, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, macOS, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, nature - příroda, květiny, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, free wallpapers, Formule 1, flóra, stromy, fraktály, motorky, Rally, závody aut, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 1152x1920, 1440x960, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 854x480, 1600x900, 1080x1800, 2560x1600, 3200x1200, 1280x854, 1366x768, 1920x1080, 2160x3840, 393x786, 412x846 atd.

Klíčová slova: URL, pro děti, zábava, AC Milán, Vlajky států a zemí světa, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný slovník pojmů a termínů, Slot machine, zdarma, A, linky

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny apod.

Ftipy, fóry, vtipné texty, vtipy, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, vtipné texty, vtipy, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ženách, O Windows, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O manželství, O škole, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O ekonomech apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Dopravní značení, weby, Přehled zkratek a akronymů, V, Omalovánky k tisku, Online testy zdarma, zadarmo, Americké federální vlajky, V, Dopravní značky, Online testy zdarma bez registrace, Online hry omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Naše tipy
Přání k narození dítěte
Tipy na zajímavé weby
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Partnerské weby
Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené odkazy
Vlajky měst Karlovarského kraje
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat