Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, sport, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, zločin a právo, filozofie, záliby, politika, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, politici, umělci, profese a zaměstnání, národnost, historie atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, geocaching, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník pojmů a termínů, Canada Flag, ú, Online hry zdarma, F, Vietnam, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma, multimédia, humor

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry, Pro dívky, Klasické, Logické, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, grafiku apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:zeměpis, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky spojených států amerických, zdarma, Ekonomie, Karl Marx, volný čas, Životopisy slavných osobností, weby, HTML5 Browserspiel, V, výukové pomůcky, odkazy

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, hudba, květiny, zvířata, věda, hmyz, zelenina, smajlíci a emotikony, nápoje, muži, jídlo a nápoje, ovoce, dopravní prostředky, auta, nástroje a přístroje, přístroje, ptáci, mapy, symboly, stavby, sport, halloween atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: linky, internet, pro děti, Online omalovánky Sport pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkaz, počítače, Svátky, jmeniny, kalendář, Online testy zdarma, Super online flash hry, Nejlepší zeměpisné kvízy, Ilustrační obrázky

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vtípky, vtipné texty, frky, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipné texty, frky, černý humor, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o metanolu apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Střílečky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Relaxační hry a tak dále.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, hyperlinky, Prapory všech zemí světa, Hot sexy blondes girls teens women naked images, info, školství, Online testy zdarma, FarmVille social network browser game, Životopisy osobností, URL, webovky

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vtípky, vtipné texty, frky, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipné texty, frky, černý humor, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o metanolu apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: pro dospělé, doporučujeme, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Gratulace a přání, zadarmo, Nejlepší tapety na plochu zdarma, H, tipy, Online vánoční webzine, Dopravní značení, Přání ke kulatému výročí,

Několik fórů na závěr. Vtip Napálený brankář: Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Partnerské weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Naše tipy
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Doporučené odkazy
Co je to omalovánka?
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat