Naše tipy, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Omalovánky, Bramborový salát, Tablet, Koleda, Osvětlení, Rumové řezy, Brambořík, Rostliny, Dárky, Vánoční koledy, Adventní svícen, Anděl, Václavské náměstí, Patchwork, Sám doma, Atmosféra, Vosí hnízda, Vánoční ubrusy, Sněhová vločka, Lindt, Papírové ozdoby, Blahopřání, Pokrmy, Jarmark, Korálky, Francouzsky, Tichá noc, Staroměstské náměstí, Neviňátko, K Vytištění apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, informace a zábava

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, zdroje informací, Dopravní značky, Countries and flags, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, K, Full HD tapety na PC, Blahopřání nejen k narození miminka, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Staré hry online, zajímavosti, URL

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Logické hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, phablet, mobil, smartphone, mobilní telefon, displej, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, monitor, PC a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows XP, Windows 95, Windows Me, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Android, Linux Fedora, Linux Mint, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní a závodní auta, květiny, tenisté a tenistky, nature - příroda, hmyz a pavouci, ptáci, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, motorky, Formule 1, flóra, stromy, fantasy, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1080, 1600x900, 1080x1800, 1280x800, 393x786, 3200x1800, 2560x1920, 1280x1024, 1200x1920, 854x480, 3200x1200, 2048x1536, 412x846, 1440x2560, 375x667, 1536x2048 atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, informace a zábava

Moudra, rčení, motta, úsloví, myšlenky, hlášky, přísloví

Citáty slavných, Moudra, rčení, motta, úsloví, myšlenky, hlášky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o lži, přísloví o naději, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Keywords:pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internet, hyperlinky, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, V, internetové stránky, Velikonoční omalovánky k vybarvení, Super online flash hry, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Kameňáky, vtipné texty, vtipy, frky, anekdoty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, vtipy, frky, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O škole, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O ženách, O důchodcích, Frky ze života, Frky o tchýních, O manželství apod.

Internet, síť, informace a zábava

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Logické, Oddechové, Strategie, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky a podobně.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, pro dospělé, Biografie slavných osobností, Bhutan, tipy, Online hry zdarma, K, Barevná malovaná vejce, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky vlajek měst ČR, Federace USA, odkazy

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, literatura, náboženství a křesťanství, různé, sport, hardware, chemie, počítače, internet, školství, psychologie, stavebnictví, rostliny, zkratky, ekonomie a ekonomika, technika, příroda, lékařství a medicína, český jazyk, věda, software, kultura, jídlo, latina atd.

Full HD tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. můžete využít v smartphone, tablet, notebook, displej, mobil, monitor, obrazovka počítače, PC, ultrabook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows Me, Mac, FreeBSD, Chrome OS, BlackBerry OS, OSX, Linux Ubuntu, Android, Windows XP, Windows NT, Microsoft Windows Vista. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, motorky, nature - příroda, Formule 1, zvířata, fantasy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 412x846, 3200x1800, 375x812, 768x1024, 1920x1200, 854x480, 2560x1920, 360x640, 1440x900, 1024x600, HD 1280x720, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1152x864 atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, jídlo a nápoje, květiny, stavby, zelenina, náboženství, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, smajlíci a emotikony, ovoce, nástroje a přístroje, sport, muži, dopravní prostředky, mapy, symboly, ptáci, zvířata, halloween, Vánoce a Advent, hudba, auta atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, čím prohlížet, jak otevřít soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, materiály, náboženství a křesťanství, software, nemoce, kultura, bankovnictví, latina, technika, literatura, školství, zločin a právo, sport, politika, matematika, nástroje, ekonomie a ekonomika, zkratky, účetnictví, český jazyk, věda, rostliny, nápoje, stavebnictví atd.

Klíčová slova: cestování, počítače, Online vánoční webzine, Obrázek tři vajíčka, Webové online hry zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Cestování po ČR a Evropě, linky, doporučujeme, P

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, literatura, náboženství a křesťanství, různé, sport, hardware, chemie, počítače, internet, školství, psychologie, stavebnictví, rostliny, zkratky, ekonomie a ekonomika, technika, příroda, lékařství a medicína, český jazyk, věda, software, kultura, jídlo, latina atd.

Full HD tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. můžete využít v smartphone, tablet, notebook, displej, mobil, monitor, obrazovka počítače, PC, ultrabook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows Me, Mac, FreeBSD, Chrome OS, BlackBerry OS, OSX, Linux Ubuntu, Android, Windows XP, Windows NT, Microsoft Windows Vista. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, motorky, nature - příroda, Formule 1, zvířata, fantasy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 412x846, 3200x1800, 375x812, 768x1024, 1920x1200, 854x480, 2560x1920, 360x640, 1440x900, 1024x600, HD 1280x720, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1152x864 atd.

Síť, informace a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Florida Panthers, Vojáci, Slováci, Továrník, Novinář, Kancléř, Komik, Masový vrah, Vůdce, Poslanec, Husité, Romantismus, Sci-fi, Avangard Omsk, Teolog, Francie, Historik, Pop, Závodník, Válka, Rakousko-Uhersko, Hejtmani, Imitátor, Herečka, Itálie, Češi, Voják, Manýrismus, Protektorát, Dabérka, Kladno, Hudba, Český slavík, Česká královna, Zlatý slavík, Orlík apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: školství, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček, Super online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vlajky měst České republiky, info, Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Velikonoční wallpaper s beránkem
Tipy na zajímavé weby
Ústecký kraj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek černá vajíčka
Linky na partnerské weby
Omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky