Partnerské weby, informace a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Květiny, Jarmark, Jmenovky, Santa, Brno, Historické ozdoby, Tiskárna, Štěstí, Štóla, Štědrý den, Hostina, Dia, Borovice, Betlém, Vosí hnízda, Husarské knoflíky, Vánoční ubrusy, Linux, Tablet, Advent, Vánoční prostírání, Tisk, Santa Claus, Obrazovka, Písnička, Alkoholový kalendář, Jmenovka, Ježíš Kristus, Vánoční svíčky, Koleda, Desktop apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, dopravní prostředky, muži, stavby, hudba, jídlo a nápoje, zelenina, sport, mapy, osobnosti a lidé, láska, květiny, nápoje, Vánoce a Advent, věda, přístroje, symboly, auta, smajlíci a emotikony, zvířata, ženy a dívky, halloween, náboženství atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Oddechové hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Logické hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Deskovky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventury apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Nej hry online, zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Velikonoční mazanec, Seznam zkratek a akronymů, Online vánoční webzine, počítače, Velikonoční přáníčka ke stažení, Tapety na plochu PC, webovky, doporučujeme, Vlajky států obrázků

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Moudrosti, přísloví, úsloví, aforismy, bonmoty, rčení, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, úsloví, aforismy, bonmoty, rčení, moudra, z kategorií citáty o ženách, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o zlu od různých známých osobností.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Vtipné texty, fóry, černý humor, vtípky, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, černý humor, vtípky, fórky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:zadarmo, internet, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Webové html5 hry zdarma, Velikonoční textová a obrázková přáníčka, M, info, hyperlinky, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, V, Skvělé hry online zdarma, cestování

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Informace, informace a zábava

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílečky, Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky a tak dále.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: weby, volný čas, tipy, Velikonoční omalovánka vejce k vytištění, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti, V, Istanbul, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Nebraska, Jižní Karolína, Maryland, Delaware, New Jersey, Colorado, Aljaška, Georgie, Wisconsin, Jižní Dakota, Nevada, Havaj, Pensylvánie, Montana, Iowa, Vermont, Michigan, Kentucky, Nové Mexiko, Tennessee, New Hampshire, Ohio, Florida, Indiana, Texas atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, sport, fikce a fantasy, záliby, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, politika, rodinné vztahy, poruchy, lékařství, historie, mytologie, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, věda, umělci, nadpřirozené osoby, národnost, přezdívky, herectví, herci a herečky, státní správa, filozofie atd.

Internet, síť, informace a zábava

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Nej hry online

Zkuste nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty zdarma ke stažení, zeměpis, Stavil se tu zajíček!, odkaz, webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázek červená kraslice, Přehled vlajek USA, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Nebraska, Jižní Karolína, Maryland, Delaware, New Jersey, Colorado, Aljaška, Georgie, Wisconsin, Jižní Dakota, Nevada, Havaj, Pensylvánie, Montana, Iowa, Vermont, Michigan, Kentucky, Nové Mexiko, Tennessee, New Hampshire, Ohio, Florida, Indiana, Texas atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, sport, fikce a fantasy, záliby, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, politika, rodinné vztahy, poruchy, lékařství, historie, mytologie, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, věda, umělci, nadpřirozené osoby, národnost, přezdívky, herectví, herci a herečky, státní správa, filozofie atd.

Síť, informace a zábava

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro phablet, mobil, počítač, smartphone, displej, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Mac, Windows Me, Windows 95, Windows Server 2012, Red Hat Linux, OSX, Lubuntu, Chrome OS, Windows 7, Linux Fedora, Android. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, vesmír, kosmos, zvířata, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, fantasy, Formule 1, hmyz a pavouci, nature - příroda, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 412x846, 1920x1440, 1536x2560, 1920x1080, 1366x1024, 1280x800, 1200x1920, 1366x768, 1440x900, 393x786, 1024x600, 2048x1536, 320x568, 1600x2560, 2560x1920, 375x667 atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: odkazy, Stručný encyklopedický slovník, humor, F, F, Uma Thurman, školství, internetové stránky, V, Super online flash hry, linky, Prapory českých měst, Tapety na plochu květiny, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Facebooková demence: Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek zelená kraslice
Tipy na zajímavé weby
Geography and flags
Tipy na užitečné weby
Historie a použití omalovánek v USA
Doporučené internetové odkazy
Narozeninová přání a přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky