Partnerské weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Omalovánky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Adventury, Auta a závodní, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Farmářské hry apod.

Obrázky ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. lze použít v monitor, mobilní telefon, displej, notebook, mobil, smartphone, ultrabook, phablet, tablet, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 10 Mobile, Mac, Windows XP, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 2000. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií letadla, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, rostliny, motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, voda a bubliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje, wallpapery, noční města, operační systémy, Windows, hudební tapety. Dostupné velikosti jsou 1600x2560, 1200x1920, HD 1280x720, 360x760, 1920x1280, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 320x568, 1080x1800, 1440x900, 1152x1920, 750x1334, 1600x1200, 1152x768, 1280x800 atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Křesťanství, Vídeň, Obrazovka, Recepty, Václavské náměstí, Advent, Kapr, Jmenovka, PF, Santa, Adventní kalendář, Atmosféra, Kinder, Ježíš Kristus, Perníčky, Štěstí, Filmy, Špalda, Neviňátko, Film, Linux, Rumové řezy, Vánoční tapety, Keramický adventní věnec, Keramika, Vánoční kaktus, Windows, Papírový vánoční stromek, Adventní věnec, Brno, Osvětlení do oken apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: B, Dopravní značky, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Liverpool F.C., A, Ilustrace, obrázky, zdarma, Hot sexy blondes girls teens women naked images, č, pro děti, URL, V

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtipy, anekdoty, černý humor, frky, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, černý humor, frky, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o policajtech, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, květiny, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, stavby, osobnosti a lidé, ptáci, zvířata, mapy, nápoje, ovoce, hmyz, přístroje, jídlo a nápoje, náboženství, auta, rostliny, ženy a dívky, symboly, smajlíci a emotikony atd.

Síť, internet, počítače, hry

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, Vlajka Venezuely, Online životopisy, biografie, Nejlepší školní testy a kvízy, zábava, Flags of the world countries, Nejlepší hry pro dívky, webové stránky, Pozadí na plochu počítače

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Informace, internet, počítače, hry

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Neviňátko, Papírový vánoční stromek, Rostliny, Vánoční dekorace, Vánoční pozadí, Dárky, Kavkazská jedle, Anglicky, Hostina, Adventní trhy, Obrazovka, Koleda, Pozadí, Francouzsky, Štóla, Kameňák, Borovice, Jedle, Štědrý večer, Papírové ozdoby, Korálky, Zdraví, Alkoholový kalendář, Vánoční filmy, Milka, Zima, Santa Claus, Keramický adventní věnec, Vánoční tapety, Samolepky, Tablet apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Descarga de música, Vlajky měst a obcí České republiky, odkazy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Norway, školství, multimédia, linky, Životopisy osobností

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, náboženství a křesťanství, internet, software, literatura, kultura, český jazyk, rostliny, lékařství a medicína, psychologie, cestování, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, účetnictví, fyzika, stavebnictví, zkratky, hardware, různé, politika, chemie, technika, sport, počítače atd.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Akční hry, Animace, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, poruchy, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, záliby, školství, křesťanství, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, psychologie, historie, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, politika, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, mytologie, lékařství, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, humor, Nejlepší online hry zdarma, Tapety na plochu zdarma, výukové pomůcky, Online hry zdarma, odkaz, Iraq, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Pozadí na PC ke stažení

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, náboženství a křesťanství, internet, software, literatura, kultura, český jazyk, rostliny, lékařství a medicína, psychologie, cestování, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, účetnictví, fyzika, stavebnictví, zkratky, hardware, různé, politika, chemie, technika, sport, počítače atd.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Akční hry, Animace, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Náš tip, internet, počítače, hry

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, věda, zelenina, jídlo a nápoje, ženy a dívky, nástroje a přístroje, mapy, nápoje, halloween, přístroje, náboženství, muži, květiny, sport, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, ptáci, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, auta, smajlíci a emotikony, hudba atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Logické hry apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, státy usa, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, okresy České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, pro dospělé, Vánoční magazín, kuriozity, Online zeměpisné testy zdarma, Rachel Stevens, zdroje informací, V, cestování, Onlinovky zdarma, F, Online vánoční webzine, Thailand,

Několik fórů na závěr. Vtip Napálený brankář: Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Partnerské weby
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Mesin slot
Doporučené odkazy
Texty blahopřání
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat