Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vtípky, fórky, černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, černý humor, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, info, školství, Obrázek vejce kačenka, zadarmo, R, Online vánoční webzine, Obrázek čokoládové vajíčko, Nejhranější online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Wallpapery na plochu PC, doporučujeme

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v notebook, PC, phablet, obrazovka počítače, mobil, displej, počítač, ultrabook, tablet, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 10, Windows NT, Chrome OS, Windows 7, macOS, Mac, OSX, Windows 98. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, dopravní prostředky, zvířata, noční města, hudební tapety, jídlo a nápoje, letadla, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 1600x900, 1600x1200, 1280x854, 1280x960, 1920x1440, 360x760, 320x568, 1600x2560, 1152x864, 375x667, 750x1334, 1920x1200, 1536x864, 1366x1024 atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Colorado, Vermont, Louisiana, Aljaška, Wyoming, Florida, Texas, Oklahoma, Illinois, Havaj, Kentucky, Washington, Západní Virginie, Nové Mexiko, Nebraska, Arizona, Pensylvánie, Delaware, Montana, Wisconsin, Iowa, Mississippi, New Jersey, New York, Jižní Karolína atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Wallpapery na plochu PC - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro displej, smartphone, mobil, PC, počítač, mobilní telefon, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, monitor, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 2000, Linux Fedora, Android, Windows Me, macOS, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, Formule 1, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, květiny, nature - příroda, fraktály, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, ptáci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, 750x1334, 393x786, 1920x1200, 1152x768, 4800x1200, 412x846, 2048x1080, 1080x1800, 1600x2560, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 320x568 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Keywords:humor, odkaz, zajímavosti, Vánoční magazín, Croatia, Dopravní značení, pro dospělé, Super free web games zdarma, Velikonoční kliparty zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů, Nejhranější hry online

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Obrázky ke stažení - full HD pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. můžete využít v ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, mobil, počítač, tablet, displej, PC, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, Slackware, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 95. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, fantasy, velkoměsta a noční život, zvířata, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, nature - příroda, free wallpapers, ptáci, motorky, vesmír, kosmos, Formule 1, Rally, závody aut, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 393x786, 1920x1080, 360x720, 854x480, 2560x1920, 1920x1440, 1440x900, 1800x1440, 1024x768, 4800x1200, Full HD 1080x1920, 320x568, 1152x864, 750x1334, 2048x1536, 1600x1200 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, cestování, počítače a internet

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, dopravní prostředky, stavby, zvířata, sport, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, láska, jídlo a nápoje, auta, hmyz, nápoje, osobnosti a lidé, ptáci, přístroje, náboženství, hudba, halloween, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, věda, zelenina atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Přehled formátů souborů, Nejlepší školní testy a kvízy, Antistresové omalovánky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Státní prapory zemí světa, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty zdarma

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť, cestování, počítače a internet

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . Naleznete zde Oddechové, Karetní, Sportovní, Závodní, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické, parkování - parkovačky, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Anekdoty, frky, vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Somálcích, O ženách, Frky o tchýních, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O mužích, O škole, O důchodcích apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Vánoční tapety, Ježíšek, Láska nebeská, Kinder, Osvětlení, Jmenovky, Vánoční trhy, Samolepky, Omalovánky, Jezulátko, K Vytištění, Štěstí, Schleich, Koledy, Recepty, LED svíčky, Vánoční dekorace, Perníčky, Sám doma, Pokrmy, Píseň, Striezelmarkt, Přáníčko, Jídlo, Koleda, Husarské knoflíky, Německy, SMS, Patchwork, Křesťanství apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Logické, Pro dívky, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: zdroje informací, hyperlinky, Wallpapers na PC ke stažení, Tapety pro Windows, zeměpis, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!, Obrázky ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Farmářské hry, online html5 hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Letecké simulátory, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Deskovky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Střílecí hry apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit následující typy souborů: obrazy disků, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Maine, Havaj, Aljaška, Kentucky, Colorado, Alabama, Wisconsin, Connecticut, Arkansas, Iowa, Nebraska, Illinois, Montana, Kansas, Arizona, Nevada, Tennessee, Minnesota, Missouri, Maryland, Jižní Dakota, New Hampshire, Texas, Michigan, Ohio atd.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, internet, výukové pomůcky, zdarma, Dopravní značky, Historie a použití omalovánek v USA, Kliparty zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, multimédia, Vlajky států USA, Nejhranější online testy a kvízy, Velikonoční přání k Velikonocům, 3

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Obrázek darované vajíčko
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek košík s vajíčky
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční textová a obrázková přáníčka
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka Tuvalu
Doporučené odkazy
Omalovánka vajíčka k vybarvení
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání Mám čest být vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky