Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Adventury, Strategie, Akční hry, Sportovní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

černý humor, vtipné texty, fóry, ftipy, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, fóry, ftipy, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, tipy, Gratulace a přání, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, humor, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, zábava, Webové online hry zdarma, odkazy, Vánoční web

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, národnost, zločin a právo, politici, umělci, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, žurnalisté a novináři, sport, politika, věda, osobnosti, psychologie, státní správa, historie, filozofie, podnikání a podnikatelé, přezdívky, záliby atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace, cestování, hry, zábava

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Keywords:Přehled souborových přípon, Hry pro nejmenší online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, Blackjack, Seznam zkratek a akronymů, pro děti, Pozadí na PC ke stažení, Iran, internet, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Text, Blahopřání, Štědrý den, Film, Košíčky, Tisk, Vánoční koule, Dárky, Kavkazská jedle, Ježíš Kristus, Anděl, Korálky, Lindt, Santa Claus, Koledy, Cesmína, Brambořík, Vánoční ubrusy, Vánoční tapety, Vánoční koledy, Štěstí, K Vytisknutí, Křesťanství, Skleněné ozdoby, Jmenovka, Jmelí, Vánoční pozadí, Silvestr, Sněhulák, Pro děti, Neviňátko apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Dopravní značení, Seznam vlajek amerických států, Obrázek Zrzka, počítače, internetové stránky, M, Vlajka OSN, Vlajky států světa, Obrázky na plochu počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, H

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, Vlajka Fidži, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, hyperlinky, Mexická vlajka, V, Webové online testy zdarma, doporučujeme

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: URL, pro dospělé, webové stránky, Hry pro dívky online, Nejhranější hry online, Anna Kurnikovová, F, Staré hry online, Dopravní značky, zajímavosti, Federace USA, Přehled souborových přípon, Státní vlajky států světa,

Několik fórů na závěr. Vtip Můžu ti zavolat?: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Naše tipy
Tapety, pozadí, wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Prodej, inzerce, bazar
Partnerské weby
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat