Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Herečka, Philadelphia Flyers, Svatý, Generalissimus, Ekonom, Závodník, AIDS, Sci-fi, Režisér, Esejista, Malíř, New York Rangers, Nobelova cena, Vražedkyně, Vojáci, Náboženství, Sebevražda, Sochař, Voják, Slovenští prezidenti, Miliardář, Exilový prezident, Diplomat, Pedagog, Manýrismus, Prezidenti USA, Kněz, Herec, Hejtman, Hokej, Američan, Prezidenti, Boston Bruins, Poslanci, Historik apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Strategie, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Flags of the world countries, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, multimédia, Superhry a hry online zdarma, Fotografie topmodelek, Staré hry online, zdroje informací, Tapety na plochu PC, weby

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tapety na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, ultrabook, monitor, displej, smartphone, tablet, notebook, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows 7, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Slackware, Windows 98, Windows 10, Android, Windows Me, Windows Server 2012, BlackBerry OS. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, fraktály, vesmír, kosmos, fantasy, nature - příroda, zvířata, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, free wallpapers, Formule 1, ptáci, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 320x568, 1440x2560, 1080x1920, 1536x2048, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1366x1024, 1600x1200, 412x846, 393x786, 2048x1536, 1280x800, 1280x720, 1080x1800, 768x1024 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, národnost, poruchy, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, přezdívky, umělci, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, mytologie, školství, lékařství, křesťanství, politici, sport, historie, státní správa, profese a zaměstnání, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, zločin a právo, věda atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, černý humor, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O Somálcích, O ekonomech, Frky o tchýních, O manželství, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O zvířátkách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Střílečky, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Sportovní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro děti, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Keywords:zdarma, Státní vlajky zemí, Nejhranější hry online, F, World Flags, webovky, Kliparty pro Office, tipy, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie slavných osobností, Wallpapery do mobilu

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Fórky, ftipy, černý humor, vtipy, frky, anekdoty

Potřebujete se naladit? Fórky, ftipy, černý humor, vtipy, frky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Windows, O ženách, O manželství, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Němcích apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, humor, Sexy Sarah Michelle Gellar, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Gratulace a přání, pro dospělé, internet, K, zajímavosti

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, psychologie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, osobnosti, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, záliby, politika, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, filozofie, národnost, přezdívky, rodinné vztahy, umělci, lékařství, křesťanství atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kubovy osobní stránky o cestování, zadarmo, Přehled zkratek a akronymů, F, Fotografie topmodelek, webové stránky, volný čas, výukové pomůcky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stoletá válka, Zavražděn, Nežijící, Teolog, Hejtmani, Novinář, Charta 77, Prezidenti USA, Atentát, Hejtman, Češi, Malíř, Filozof, Brno, Zlatý slavík, Prezident, Country, Dallas Stars, Trenérka, Poprava, Hudba, Sochař, Pop, Romantismus, ČSSD, Politik, Ministr zahraničí, První republika, Trest smrti, Normalizace, Zpěvačky, New Jersey Devils, Faraon, Renesance, Itálie, Životopis apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, náboženství a křesťanství, literatura, bankovnictví, zločin a právo, stavebnictví, technika, věda, nemoce, účetnictví, internet, psychologie, lékařství a medicína, latina, nápoje, cestování, školství, politika, různé, sport, příroda, chemie, kultura, materiály atd.

Kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, K, Vlajky států a zemí světa, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení, Zlatan Ibrahimović, pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Ilustrační obrázky, Omalovánky a pozadí na plochu PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Další odkazy:

Maldives
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Partnerské internetové stránky
Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček
Tipy na zajímavé weby
Andrés Iniesta
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Motokros, motorky, závody

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky